NA PREDAJ INVESTIČNÉ APARTMÁNY / PROJEKT MERIDIEN / NÍZKE TATRY
Cena:
124 647,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Iľanovská
Kategória: Byty
Druh: Apartmán
 
Podlahová plocha: 23 m2
Stav objektu: projekt
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
ID inzerátu: 230806177
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Domus Real ponúka exkluzívne na predaj investičné apartmány v novom projekte Mēridien Five Star Resort, v Nízkych Tatrách - v susedstve Demänovskej doliny - s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. Doprajte si oddych v luxusných apartmánoch v každom ročnom období. Projekt ponúka 84 apartmánov s rozlohou od 22 do 62 m2 v nedotknutej Iľanovskej doline. Každý apartmán disponuje priestrannou loggiou s rozlohou od 3,6 do 60 m2 a vlastným parkovacím státím.

POLOHA
Investičné apartmány Mēridien sa nachádzajú v Iľanovskej doline v Nźkych Tatrách, priamo v prírode, ktorá nie je zasiahnutá prírodnou či stavebnou kalamitou. Projekt rešpektuje a váži si čaro miesta a jeho zachovanie. Ticho a pokoj v tejto doline si zamiluje každý návštevník. Iľanovská dolina je málo navštevovaná, ale turisticky veľmi zaujímavá. V dolnej časti je to široká dolina a smerom na sever sa zužuje. Je dlhá 9 km a nachádza sa v Nízkych Tatrách. Zo západu ju ohraničujú vrchy Demänovská hora, Kurence, Magura a Pusté. Z východu zasa Bodová, Končistý vrch, Poludnica, Kúpeľ a Kliny. Zo severu ju uzatvára Krakova hoľa.

VYBAVENIE APARTMÁNOV
Všetky apartmány ponúkajú maximálny komfort a sú vybavené nadštandardnými materiálmi. Každý apartmán disponuje priestrannou loggiou s rozlohou od 3,6 do 60 m2. Apartmány sa predávajú kompletne zariadené tak ako je možné vidieť na vizualizáciách vo fotogalérii. Projekt myslí v prvom rade na klientov a ich relax, a tak ako sa myslelo na maximálny komfort pri vybavení apartmánov, tak sa myslí aj na maximálny komfort pobytu.

ALL INCLUSIVE SLUŽBY
Mēridien Five Star Resort budú ako jediné investičné apartmány na Slovensku ponúkať svoje služby formou All inclusive!

WELLNESS
Dovolenkári, ktorí budú navštevovať rezort Mēridien budú mať k dispozícii wellness, interiérový aj exteriérový. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú na Vás čakať usmiati maséri, aby Vám dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa nebude chýbať wellness bar.

REŠTAURÁCIA A LOBBY BAR
Projekt rezortu Mēridien sa od úplného začiatku zakladá na kvalite, a to sa nebude meniť ani pri chode reštaurácie a lobby baru, kde klienti zažijú gastronomické zážitky, ktoré zaručia, že budú nadmieru spokojní a znova sa radi ubytujú v rezorte Mēridien. Grilované špeciality v reštaurácii na streche rezortu, posedenie pri živej hudbe – aj to nájdete v najluxusnejšom rezorte Mēridien Five Star Resort.

ŠPORT A ZÁBAVA
Mēridien Five Star Resort bude mať vlastné bowlingové dráhy, posilňovňu a aj tenisový kurt. Rezort Mēridien ponúka klientom nielen služby, ale aj niečo navyše. Pre svojich klientov má k dispozícii aj vlastný lyžiarsky svah, lyžiarsku školu a požičovňu lyží. Cez letné mesiace máme pripravenú požičovňu e-bikov a tenisovú školu. Možno si kladiete otázku, čo so svahom cez leto? Odpoveďou je nezabudnuteľný zážitok v podobe adrenalínovej atrakcie: Zipline. V letných mesiacoch budete môcť využiť aj vonkajší prepadový bazén.

KADERNÍCKE SLUŽBY
K dispozícii bude exkluzívne kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a pre pánov Barber.

DETSKÉ IHRISKÁ
V centrálnej budove bude veľké interiérové ihrisko pre deti, ktoré poznáte z nákupných centier, a taktiež exteriérové 3D bludisko. Ambasádormi nášho projektu sú Smejko a Tanculienka.


CENY A TERMÍNY
Ceny apartmánov v závislosti od ich rozlohy začínajú od 124.647,- Eur
Predpokladaný investičný (ročný) výnos: 6-10% p.a. z hodnoty apartmánu

Začiatok výstavby projektu: 09/2021
Plánovaný termín dokončenia: 2Q/2023

V prípade záujmu o akékoľvek bližšie informácie o projekte nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0903 584 602.

Maklér:

makler
Domus Real
0903584602

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.