O NÁS
O NÁS
Neuspokojujeme sa s priemerom, naším cieľom je byť najlepší. Dbáme na vysokú profesionalitu každého jedného z nás. Spojili sme naše skúsenosti a vytvorili tak pre vás zázemie s nadštandardnou starostlivosťou.
O NÁS
We speak english... Wir sprechen deutsch

 

Realitná kancelária Domus Real je súčasťou portfólia spoločnosti Coregio s.r.o. úspešne pôsobiacej na slovenskom trhu od roku 2012. Od svojho vzniku sa prioritne venuje poskytovaniu konzultačno-poradenských služieb v oblasti realitného trhu, rekonštrukciám interiérov a predaju interiérového nábytku. V neposlednom rade už niekoľko rokov poskytujeme upratovacie služby firmám a domácnostiam. Prirodzeným vyústením našich predchádzajúcich aktivít bolo rozhodnutie rozšíriť portfólio ponúkaných služieb o “Realitnú činnosť” a “Správu bytov a nebytových priestorov”.  Viac informácií o ponuke služieb spoločnosti Coregio s.r.o. nájdete na www.coregio.sk.

Naša realitná kancelária je členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Táto je združením profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Jasnými pravidlami vytvára Realitná únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie. Týmto krokom sme sa zaradili medzi realitné kancelárie poskytujúce prvotriedne služby na trhu s nehnuteľnosťami.

 

“Robíme čo milujeme a to sa odzrkadľuje na našej práci. “